Optická Síťová Jednotka ONU ONT OLT EPON 4FE+VOICE+2.4 G WI-fi+1USB SC APC SC UPC Rozhraní anglické Verze BT-601EB

Nový produkt

495.46 Kč

Skladem

Štítky:

lenovo z6 pro, ont epon, vsol olt, ruská verze, epon, apc konektor, onu, gpon, gpon sip, aua vlákno sekáček

Optická Síťová Jednotka ONU ONT OLT EPON 4FE+VOICE+2.4 G WI-fi+1USB SC APC SC UPC Rozhraní anglické Verze BT-601EB

Vlastnosti produktu

1.Kompatibilní s IEEE 802.3 ah specifikací a OAM protokolu 2.Integrovat OAM a TR-069 pro vzdálenou konfiguraci a údržbu 3.Kompatibilní s Huawei,ZTE a Fiberhome OLT 4.Vrstva 3 Domácí Brány/CPE funkce s Hardware NAT, podpora Multiple WAN, Cesty/Bridge mode, atd 5.Přepínání vrstvy 2, podpora 802.1 Q VLAN, 802.1 P QOS, Řízení šířky Pásma, atd. 6.Podpora PPPoE/ Static IP/ DHCP 7.Podpora IPv4, IPv6 a IPv4/IPv6 8.Podpora brány firewall Nastavení na úrovni, podporu na základě URL/MAC/ IP/ adresu rám filtrování 9.Podpora vícesměrového vysílání IGMP v2 proxy/ snooping, podpora MMR proxy/ slídil 10.Qos podporuje PQ, WRR, a AUTO fronty plánování 11.Poskytuje 300Mbps 2.4 GHz Bezdrátové připojení , podpora multiple SSID, Nastavení, 12.Podpora DDSN, ALG, DMZ a UPNP 13.Poskytnout HRNCE rozhraní, podpora SIP protokolu,HRNCE integrovaný test obvodu v souladu GR-909

Velikost 165mm (L) *162mm (W) *28mm (H)
Číslo Modelu BT-601EB
Typ Konektoru Hybridní
Certifikace CE
Původ KN(Původu)
Značka LNKWELL

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související