PS4 Pro Vertikální Chladící Stojan Vertikální Chladicí podstavec, Nabíjení 2 Stanice s 12 Herní Disky Úložiště pro PS4 Řadiče

Nový produkt

520.46 Kč

839.41 Kč

-37 %

Skladem

Štítky:

herní headset ps5, oběhové čerpadlo ferroli, ferroli plynové, ferroli kontakt, skládací herní sluchátka ps4, módní gaming headset ps4, rack, ferroli motor, ac chladič, chladič vzduchu

Funkce:

ALL-IN-ONE: Vertikální stojan+ chladič+ regulátor nabíjecí stanice+ hry skladování+ USB HUB porty+ 30 palcový USB kabel.

UNIVERZÁLNÍ VERTIKÁLNÍ STOJAN: Fit pro PS4 Slim / Pro PS4 / Pravidelné PS4, umožňuje, aby vaše konzole, které mají být použity bezpečně ve svislé poloze.

VYSOCE účinné CHLAZENÍ SYSTÉMU: Tři Chladicí Ventilátory udržet vaše konzole v pohodě a klidu, rozptýlit teplo z konzole, zlepšit provozní životnost.

MÉNĚ časově NÁROČNÉ NABÍJENÍ: 2 EXT nabíjecí porty mohou urychlit nabíjení z obou ovladačů současně. Poznámka: Nabíječka přestane pracovat, když konzole vypnutí/režimu spánku.

HRA STORAGE: Nabízí 12 slotů organizovat své herní prostor, ukládat své hry udržet je v pořádku a na dosah. ( Vezměte prosím na vědomí, herní konzole, regulátory nejsou zahrnuty. )

Specifikace:

Režim: TP4-882

Materiál: ABS

Barva: Černá

Hra Karty Skladování: 12 Hra Skladovací Stojan

Vstupní napětí: DC 5V

Výstupní proud: 500mA

Aktuální: max proud pro jednotlivé řadiče je až 800mA, kdy regulátor nabíjení, průměrný proud je 400mA, když se dva regulátory nabíjení(žádný ventilátor pracuje)

Max Rychlost Ventilátoru: 5000±10%PRM

Max Vzduchu Výstup: 12.6 CFM

Doba nabíjení: 2-3 hodiny (2 regulátory nabíjení současně)

Rozměry výrobku: 26 x 21 x 7 cm / 10 x 8 x 3 inch

Balíček včetně :

1 x Univerzální Stojan pro Vertikální

Certifikace CE
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Související